Tablety proti pálení žáhy, plynatosti 100 tablet-image

Tablety proti pálení žáhy, plynatosti 100 tablet

Datum vložení: 17.7.2014
Zobrazení inzerátu: 53

Předmět byl nabízen za: 200 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Obsah: 100 tablet

K úlevě od pálení žáhy, kyselosti, pocitu plnosti a tlaku na žaludku. Žaludeční tablety pomáhají rychle v případech, kdy je váš žaludek překyselený, přeplněný, plný tučných jídel, v důsledku dietetických chyb nebo nadměrného příjmu alkoholu a tabáku. Agresivní žaludeční šťávy neutralizuje, tím je vaše žaludeční sliznice dostatečně chráněná.

Doporučené dávkování: Cucejte nebo žvýkejte 1 tabletu po jídle nebo mezi jídly a před spaním.

Složení: 1 tableta obsahuje 500 mg trisilikátu hořčíku, sorbitol (Ph. Eur), předbobtnalý kukuřičný škrob, aroma máty peprné, magnesium-stearát ( Ph. Eur).

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Země původu Německo.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii