TANEČNICE S VĚJÍŘEM porcelánová socha RUSKO SSSR-image

TANEČNICE S VĚJÍŘEM porcelánová socha RUSKO SSSR

Datum vložení: 14.3.2014
Zobrazení inzerátu: 139

Předmět byl nabízen za: 790 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu


Porcelánová socha tanečnice v perleťových šatech s vějířem v levé ruce a s růží ve vlasech. Glazovaný porcelán. Vespod značeno velkým K a USSR.

Perfektní stav, viz foto

Výška 23 cm

Podívejte se i na moji další nabídku, naleznete i jiné zajímavé aukce -

Doporučuji se podívat i na moje další aukce. Nabízím zajímavé a hodnotné předměty- starožitnosti, šperky, porcelán, obrazy, sochy. široký výběr uměleckých stylů, historických období, značek a umělců téměř z celého světa Francie, Anglie, Itálie, Japonsko, Čína, USA,. a samozřejmě i ČSR, Německo, Rakousko.


Určitě v mé nabídce naleznete vhodný hodnotný dárek pro každou příležitost.
Starožitnosti a umělecká díla jsou také skvělou investicí. Zároveň jsou také esteticky krásnou dekorací interiéru.Zaručuji pečlivé zabalení a u křehkých předmětů také připojištění křehkosti. Poštovné hradíte vždy pouze jednou i při výhře více aukcí.

Jsem a+ prodejce Aukro. Za kvalitu zboží i služeb ručím na 100% Stav zboží a případné vady, oťuky, restaurovaná místa, atd. které jsou u starožitných předmětů vzhledem ke svému stáří, samozřejmě poměrně běžné, najdete v popisu zboží a na fotkách předmětu z různých úhlů. Věřím, že oboustranná spokojenost a dlouhodobá spolupráce, je tou nejlepší zárukou.

Příjemné jednání, komplexní servis a možnost vrácení zboží v plné výši nákladů v případě nespokojenosti jsou samozřejmostí. Případné dotazy ráda zodpovím. Stačí mi napsat na můj email [email protected]

Pro uložení mého profilu ke svým oblíbeným prodejcům, stačí kliknout na následující ikonu

přeji Vám příjemné aukrování KEJKACKA

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii