Těchonice Velenovy Stříbrné Hory Nalžovy Klatovy-image

Těchonice Velenovy Stříbrné Hory Nalžovy Klatovy

Datum vložení: 13.4.2014
Zobrazení inzerátu: 49

Předmět byl nabízen za: 266 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

192x - Těchonice, pošta Stříbrné Hory, okres Klatovy, Klatovsko, Sušicko, Pošumaví (Velenovy, Stříbrné Hory, Nalžovské, Nalžovy, Neprochovy, Zborovy, Horažďovice, Sušice, Zbynice, Hradešice, Pačejov). Unikátní ČB nadační hlubotisková pohlednice. Pozdrav z Těchonic. Ve prospěch kostela. Nákladem farní rady katolíků osady Těchonické. Krásná partie s kostelem a rybníkem v Těchonicích. Foto ostré, bohužel ušpiněné - zažloutlé skvrnky stáří, avšak foto dobře čitelné. Růžky oběhlé, vpravo dole nalomený, hrany oběhlé, jinak nepoškozena. RUB: prošlá poštou, známka Republika 50h, zelená + razítko Stříbrné Hory. Nápis Veškerá práva vyhrazena. Edice: "Grafie" Václav J. Chmelíček, Plzeň, Husova 67.

KUS DO SBÍRKY - BOHUŽEL POUZE V AKCEPTOVATELNÉ KVALITĚ

Celkový stav pohlednice je akceptovatelný a stav předmětu odpovídá jeho stáří (viz Scan).

Vodotisk je ochranný prvek, který pochopitelně na pohlednici není.

Platbu prosím pošlete, na účet č. 191617635/0600 nebo PayPal ([email protected]; +4%) jako v.s. uveďte číslo jedné aukce, po připsání na můj účet obratem posílám.Pokud dražíte i další mé pohlednice/předměty, počkám a účtuji vše najednou. V tomto případě mě však kontaktujte.

Prohlédněte si i mé další aukce na profilu , vyberte si a ušetřete tak na poštovném.

U vydraženého zboží garantuji rezervaci 14 dní, pokud nedojde v tomto období k Vaší platbě, ponechávám si právo transakci bez náhrady zrušit. Děkuji za pochopení. Obyčejné poštovné a zásilka je na riziko kupujícího.

Zaslání předmětu/předmětů obyčejným neregistrovaným dopisem je na výslovné riziko kupce.

Objednané zboží zasílám ve speciální obálce z tvrzeného papíru.

*We do speak English*Wir sprechen Deutsch*

-

* AKCE *

Při nákupu nad 1000 CZK obdržíte slevu 10.

Při nákupu nad 5000 CZK obdržíte slevu 20.

Při objednávce nad 2500 CZK doporučené poštovné (cenné psaní) zdarma.

Kontaktujte mě v případě požadavku na kumulativní slevu.

! THANK YOU FOR YOUR BUSINESS !

-

Sbírám, vykoupím a vyměním historický materiál z oblasti Jižního Klatovska, Sušicka, okolí Kolince, Středního Pošumaví, Západočeské Šumavy, atd. Zajímám se o etnografii, historii, grafiku, pohlednice, písemnosti, dokumenty, knihy, fotografie, obrázky. Ocením dobové fotografie, pohlednice s motivem lidé, život na vsi, práce, řemesla, zemědělství, šlechta, architektura (i sakrální).

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii