Teiko vana Space 175 kruhová 175 cm, akrylátová, bílá SPACE175-image

Teiko vana Space 175 kruhová 175 cm, akrylátová, bílá SPACE175

Datum vložení: 10.11.2015
Zobrazení inzerátu: 31

Předmět byl nabízen za: 16071 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Kruhová vana Space s vnějším průměrem 175 cm a objemem 560 litrů patří do kategorie nadstandardních exkluzivních akrylátových výrobků. Dle jejích rozměrů je patrné, že Space lze využít pouze v koupelnách větších rozměrů. S nainstalovanými standardními hydromysážními systémy je ideálním zařízením využitelným k hydroterapeutickým účelům v aqua či fitcentrech.

Pro tento typ vany není k dispozici čelní krycí panel ani vanová zástěna.

Systémy HTP jsou v provedení provedení chrom, případně bílá.

U systému Excellent Duo přesahují komponenty půdorys vany.

V ceně vany jsou nožičky.

Všechny akrylátové vany TEiKO jsou vyrobeny ze špičkových materiálů renomované značky LUCITE. Tloušťka použitého akrylátu je 3-5 mm dle konrétního užití. Platí pravidlo, že pro vany bez masážních systémů se používá akrylát o tl. 3,2 mm. Vany doplněné o masážní systém jsou vyráběny z akrylátu o tloušťce 4-5 mm.

Světově prověřená kvalita

Akrylát Lucite™ má zajímavý estetický vzhled a vynikající izolační vlastnosti, je tvarově a barevně stálý, odolný proti otěru. Povrch je na dotek příjemný a nechladí. Při drobném poškození jej lze opravit.

Sanitární technika vyrobená z akrylátů odolává dlouhodobému působení běžně používaných chemikálií v domácnosti a při předpokladu běžného užívání a namáhání poskytuje výrobce záruku 10 let.

Akrylátové vany naší produkce jsou vany vyráběny špičkovými technologiemi z kvalitních - umělých materiálů. Jako jeden z největších výrobců akrylátových van v České republice nabízíme rozsáhlé množství tvarů a velikostí, což je také jednou ze zásadních výhod, které hovoří právě pro akrylátové vany TEiKO.

ILUSTRAČNÍ FOTO

Souhrn
Materiálakrylát
Objem500 l
VýrobceTeiko
Typ vany

Typ vany Vany se vyrábí v několika tvarových variantách. Jak klasický obdélník, tak oblíbené rohové, oválné nebo méně obvyklé šestiúhelníky.

kruhové
TEIKO Vana Space 175 kruhová 175 cm, akrylátová, bílá SPACE175
Rozměry175 x 51 cm
Objem500 l
Materiálakrylát
Provedeníkruhové
Barevné provedeníbílá
Sanitární výrobky TEiKO jsou vyrobeny z akrylátového polymeru Lucite™. Polymer je dovážen z Velké Británie. Je jedním z nejtvrdších termoplastů. Kvalita materiálu Lucite™ je špičková, což dokládají certifikáty národních norem:
British Standard BS 7015/1989,European Standard EN 253/1987,American National Standard Institute Z.124

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii