TOP Německý odznak Luftwaffe pilot-pozorovatel WW2-image

TOP Německý odznak Luftwaffe pilot-pozorovatel WW2

Datum vložení: 20.7.2013
Zobrazení inzerátu: 185

Předmět byl nabízen za: 730 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

Vítám Vás na této aukci!

Prosím čtětě popis!

POSLEDNÍ KUS, tohoto velice dobře provedeného odznaku!


Předmetem aukce TOP Německý odznak Luftwaffe pilot-pozorovatel WW2! Kopie které prodávám, lze koupit pouze u mně! Nejedná se polské nebo Pakistánské patlanice z olova a cínu nebo dokonce z plastu. některé odznaky a medajle jsou vyráběny, dle originál předlohy, přezky mančaft" jsou všechny vyráběny dle originál přezek a opravdu dokonale i ze značením! Veškeré moje zboží kupujete se zárukou dle zánu ČR, dále zakoupené zboží, můžete bez udání důvodu, nepoškozené vrátit zpět, kdy Vám po kontrole vrátím celkou čásku, kterou jste zaplatili! Dle opravdu špatných zkušeností, zde na aukru, nezasílám do zahraničí a prosím ani mě se žádosti nekontaktujte. Prostě přes aukro systém do zahraničí nezasílám! Nyní zde na aukru udělam několik posledních aukcí a končím s prodejem v ČR, JELIKOŽ NEMÁM ZÁJEM KAŽDÉ ZBOŽÍ NECHAT DLOUHOU DOBU KONTROLOVAT A PROHLÍŽET POLICIÍ. Proto doporučuji nenechát Váš zájem na poslední chvilku a tak si nechat třeba požadovaný předmět utéci. Nakupujte ze zárukou!

Moje kopie jsou takřka dokonálé, tedy je lze nazvat jako sběratelské kopie, stačí porovnat z předměty prodávaný u jiných prodejců a rozdíl ihned uvidíte! Dále všechny moje věci jsou po kontrole policií vrácený do prodeje, tudíž neporušují žádný zákon ČR a lze je tedy legálně prodávát i nakupovat. Pokud budete některé věci s nacistickou svastikou u mě nakupovat, tak prosím pouze za účelem doplnění sbírky, studijním a nebo divadelním účelům, jako náhradu a za zneužití, mnou prodávaných věci nenesu odpovědnost. Prodej je omezen pouze od 18 let.

Snad jsem napsal vše, pokud někomu nebude něco jasné, tak mě prosím kontaktujte, aby nedošlo k nedorozumění! Fotky jsou dostatečně kvalitní, ale pokud si budete přát další forky, konkrétního místa předmětu, tak Vám je nafotím a zašlu!

Sice neuvěřitelné, ale jedná se o 100% kopii!

Tato aukce neslouží k propagaci nacismu a ani jiné skupině potlačující lidská práva a svobody a striktně se od podobných skupin distancuji. Předměty slouží pouze pro sběratele, badatele, divadelní účel.


Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii