Úhošťany Atschau Chomutov Auto Obchod-image

Úhošťany Atschau Chomutov Auto Obchod

Datum vložení: 29.4.2015
Zobrazení inzerátu: 379

Předmět byl nabízen za: 800 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Celkový pohled, ulice, obchod, automobil.
ADRESNÍ STRANA: Krátká adresa
PROŠLÁ / NEPROŠLÁ: Prošlá
DATUM VYDÁNÍ: 1932
TYP POHLEDNICE: Světlotisk
STAV: 1
KLÍČOVÁ SLOVA: Auto Obchod
KÓD: CHOM-0102

Úhošťany Atschau Chomutov Auto ObchodPokud jste nenalezli v našem aukro shopu město nebo místo , které je předmětem vašeho zájmu , napište nám dotaz na email [email protected]. Pokusíme v naší velmi rozsáhlé sbírce místopisu tuto pohlednici vyhledat a vystavit v našem aukro shopu.

HODNOCENÍ STAVU POHLEDNIC:

STAV 1 - Pohlednice je ve výborném stavu .

STAV 2 - Pohlednice je v dobrém stavu. Může vykazovat běžné známky opotřebení poštovním provozem , např.drobné skvrnky, razítková barva, mírně odřené růžky, jemné lomy. Může mít rovněž poškozenou nebo neodborně odstraněnou známku.

STAV 3 - Pohlednice je v horším stavu, vykazuje větší známky opotřebení poštovním provozem, může mít větší skvrny, zlomené nebo chybějící růžky, známka může být odtržená i s podkladem. Může být i ve výjimečných případech mírně oříznutá či natržená nebo na zadní straně stopy po odlepení z alba.


V případě dotazů volejte +420607667777Sledujte pozorně naše aukce budeme v různých intervalech přidávat další kvalitní pohlednice a fotografie!

Doprava a platba

Číslo účtu: 2500176909/2010
FIO BANKA
IBAN: CZ3920100000002500176909
SWIFT: FIOBCZPPXXX

Důležité informace : Pokud není uvedeno jinak, pohlednice nebo fotografie je po zaplacení odeslána doporučeně Českou Poštou. Současně je každá doporučená zásilka pojištěna pouze do částky 500 kč. Cenné psaní je pojištěno vždy do výše deklarované hodnoty.

K platbám uvádějte svůj NICK a VARIABILNÍ SYMBOL tj. ČÍSLO AUKCE!

Maximální počet ks v obálce 15.

Osobní odběr je možný na adrese: Břehová 1, Praha 1, Josefov.

Je nezbytně nutné se předem telefonicky objednat na telefonním čísle 607 667 777.

Aukro odběrné místo

Jak co nejefektivněji vyhledávat v našem AUKRO - SHOPU stare-pohledycz ?

Vyhledávací pole Aukro standartně prohledává pouze název nabídky do délky 50 znaků. Pokud však chcete prohledat také podrobný popis nabídky, což je pro co nejlepší výsledek hledání rozhodující, je nutné ! zatrhnout fajfkou (viz obrázek dole) volbu "Prohledat titulek i popis nabídky" a současně ! mít vpravo nahoře stare-pohledycz (ukáže se po kliknutí na Zobrazit všechny nabídky prodejce nebo na Shop "stare-pohledycz" )

Aukro hledání

Vysvětlivky k popisu :
Pohledy v našem internetovém obchodě jsou popisovány a děleny také na principu tzv. klíčových slov. Co to znamená? Pokud lze přiřadit, je při popisu přiřazeno klíčové slovo, které tématicky souvisí s daným záběrem. V našem AUKRO - SHOPU se tato kíčová slova zobrazují v hlavní vyhledávací liště hned za městem, německým názvem a okresem až do limitu 50 znaků. Připravujeme pro vás vyhledávání podle klíčových slov přímo také v našem Aukro shopu.

Vzhledem k tomu, že se počet a poměr ( Aukce a Kup ted! ) vystavovaných pohledů na Aukru změnil,rozhodli jsme se většinu naší nabídky vystavovat v režimu " Kup teď! "

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii