Úžasný anglický cheescake/ dorty/ pečení-image

Úžasný anglický cheescake/ dorty/ pečení

Datum vložení: 5.1.2014
Zobrazení inzerátu: 76

Předmět byl nabízen za: 1 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Předmětem této aukce je:

Výborný domácí pečený cheescake podle pravé anglické receptury

  • Na zakázku upeču domácí cheescake různých barev a příchutí. Jde o lehký sýrovo-smetanový dezert, který nejlépe chutná dobře vychlazený, což umocňuje jeho osvěžující chuť.

  • Velice jsou oblíbené klasické limetkové, citronové či čokoládové, dále pak dle sezonního ovoce - maliny, ostružiny, borůvky, jahody, rybíz, meruňky atd., se želatinou i bez.

  • Používám pouze čerstvé suroviny a ovoce, žádné náhražky! Např. v citronovém cheescaku jsou zpracovány čerstvé citrony, nikoliv dochucovadla, v čokoládovém je opravdová kvalitní čokoláda, nikoliv "dobarvení či doslazení" kakaem či grankem!

Ceník cheescaků:

- klasický limetkový, citronový, čokoládový (čokoláda na vaření) - 250,-Kč

- čokoládový extra (čokoláda 75% a více) - 300,-Kč

- zdobené sezonním ovocem - 350,-Kč

- zdobené exotickým ovocem (karambola, dragon fruit, granátové jablko, physalis, papaya, litchi) - dle domluvy

PODÍVEJTE SE NA MÉ DALŠÍ AUKCE :)

Platební a doručovací podmínky:

Cheescake upeču nejdříve do 48h po připsání platby na bankovní účet. Pokud jej potřebujete dříve (do druhého dne doplatek 50-100,-Kč dle náročnosti), napište mi ihned po skončení aukce jakou příchuť si přejete kvůli opatření správných surovin a zašlete potvrzení o provedené platbě.

Osobní vyzvednutí v Brně, po předchozí domluvě v Olomouci, Ostravě a v Novém Jičíně (jezdím tak 1-2x za měsíc - nutno se informovat než přihodíte!).

Děkuji a přeji příjemnou aukci.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii