vak na oblečení FILA-image

vak na oblečení FILA

Datum vložení: 17.1.2014
Zobrazení inzerátu: 91

Předmět byl nabízen za: 199 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

nový vak FILA, vhodný na cesty, včetně ramínek a pouzdra na notebook. Je ještě včetně visačky. barva je tmavá zelená. materiál je odolný, jen tak nezničitelný.

Možný osobní odběr.

 • JAKÁ JE SLEVA NA KOMBINOVANÉ ZÁSILKY?

  Pokud není u zásilky uvedeno, že ji není možné kombinovat, tak máte slevu na náklady na dopravu. Vyhrajete-li více položek, platíte náklady na dopravu u položky s nejvyššími náklady. Za každou další položku platíte pouze 50% z ceny u ní uvedené. Vyhrajete-li více než pět položek u šesté a každé další již neplatí nic navíc. Pokud hodnota Vaší výhry je vyšší než 5 tis. Kč, platíte jen náklady na dopravu u položky s nejvyššími náklady - ostatní jsou zaslány zdarma. Pokud vyhrajete za více než 8 tis. Kč jsou náklady na dopravu zdarma pro všechny položky.

  Příklad výpočtu. Vyhráli jste tři zásilky. U první jsou náklady na dopravu 100 Kč, u druhé 50 Kč u třetí 60 Kč. Platíte tedy plné náklady u té s nejvyššími náklady a u ostatních jen 50. Tj. 100 + 25 + 30. Celkem tedy 155 Kč.

  *Upozornění*
  Pokud nesouhlasíte s náklady na dopravu a systémem slev, nepřihazujte.
 • Informace k platbě nalezenete na stránkách o mně. Platbu je nutné provést do 10 dnů o Vaší výrhy.

  Výhry odesílám nejpozději do 14 dnů od připsání peněz na účet (kontroluji vždy v neděli). Obvykle odesílám 2x týdně. Jakmile jsou peníze připsány na účet (po kontrole účtu), informuji vás zároveň o termínu odeslání vaší výhry.

  Komentáře uděluji ihned, jakmile obdržím váš komentář.

  Prosím, pokud nejste spokojeni s průběhem aukce, komunikace nebo vaší výhrou, dříve než udělíte negativní nebo neutrální komentář, kontaktujte mne. Vždy se dá domluvit a vše vyřešit. • Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

  Další inzeráty v katagorii