VÁNOČNÍ CUKROVÍ VÝTEČNÉ-image

VÁNOČNÍ CUKROVÍ VÝTEČNÉ

Datum vložení: 5.10.2014
Zobrazení inzerátu: 15

Předmět byl nabízen za: 250 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Přijímám zakázky na Vánoční cukroví.

PŘÍJÍMÁM OBJEDNÁVKY NA VÁNOČNÍ CUKROVÍ. PEČU I LETOS PRO VÁS. NĚCO MÁLO PŘES 15 DRUHŮ CUKROVÍ. POUŽÍVÁM KVALITNÍ MÁSLO. ODESÍLÁM BALÍKEM DO RUKY, KTERÝ JE NA DRUHÝ DEN DORUČENÝ. CUKROVÍ ŘÁDNĚ BALÍM. ZATÍM SE NESTALO, ABY NĚKOMU PŘIŠLO PONIČENÉ. CUKROVÍ JE DROBNÉ, TAK SE VEJDE DO KILA DOST. POKUD ZAKOUPÍTE VÍCE Kg, POŠTOVNÉ ZŮSTÁVÁ JEN JEDNO. PRVNÍ BALÍKY ODESÍLÁM 10 DNŮ DO VÁNOC. POKUD MÁTE DOTAZ, PTEJTE SE. 1 KUS JE 1 Kg Jedná se o směs cukroví asi 15 druhů pouze z kvalitních surovin

POŠTOVNÉ VŽDY PLATÍTE JEN JEDNO!

LINECKÉ CUKROVÍ, LINECKÉ BANÁNKY , VOSÍ HNIZDA, RAFAELO, OŘECHOVÉ KOŠÍČKY, OVOCNÉ KOŠÍČKY, RUMOVÉ KULIČKY, MINI MUFFINKY S KOUSKY ČOKOLÁDY- VANILKOVÉ MINI MUFFINKY ČOKOLÁDOVÉ, VANILKOVÉ ROHLIČKY, OŘECHOVÉ ROHLÍČKY, KOKOSKY , PUSINKY , PRACNY, KOKOSOVÁ SRDÍČKA.

Objednávky přijímám do konce listopadu a požaduji zálohu 70% ceny při osobním převzetí Cukroví bude k odběru/odesláno nejpozději 20. 12. 2014 TEL. 773 109 805Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii