VHS Mrazík Alexandr Rou kultovní pohádka Nastěnka-image

VHS Mrazík Alexandr Rou kultovní pohádka Nastěnka

Datum vložení: 18.9.2014
Zobrazení inzerátu: 433

Předmět byl nabízen za: 89 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

VHS

Mrazík

¨ Morozko
Морозко

Rodinný / Pohádka / Hudební / Komedie

Sovětský svaz, 1964, 79 min
Režie:
Alexandr Rou
Hrají:
Alexandr Chvylja, Natalja Sedych, Eduard Izotov, Inna Čurikova, Georgij Milljar, Věra Altajskaja, Pavel Pavlenko, Michail Janšin, Taťjana Peltcer, Anastasia Zujeva, Taťjana Jukina, Lev Potěmkin, Olga Jukina, Anatolij Kubackij, Varvara Popova, Valentin Brylejev
Obsah

Legendární ruská pohádka o pracovité Nastěnce, statečném, ale samolibém Ivanovi a lásce, která si poradí se zlou macechou stejně jako s mrazivým kouzlem berly mrazilky.
Bylo nebylo, žil kdysi stařeček, který měl hodnou a pracovitou dceru Nastěnku, jenže si vzal za ženu zlou, která je oba týrala stejně jako její rozmazlená dcera Marfuša. A protože Marfuša příliš krásy nepobrala, o to víc macecha nenáviděla půvabnou Nastěnku, a přemýšlela jak se jí zbavit, až ji nakonec jedné kruté zimy do lesa vyhnala a doufala, že tam zmrzne nebo ji vlci sežerou. V lese naštěstí pečoval o zasněžené stromy kouzelný Mrazík, strážce zimního lesa, car metelice a bouře. A ten, protože byl spravedlivý, pomohl Nastěnce a postaral se oni. A ve stejný čas, ovšem na jiném místě zas, vydal se do světa pohledný silák Ivan. Loupežníky přemohl, s ježibabou si poradil, ale dědečka hříbečka urazil, takže se stal medvědem a musel konati dobré skutky, aby znovu získal zpět své lidskou tvář. Však to všechno dobře znáte, vždyť s touhle pohádkou se na televizních obrazovkách setkáváte rok co rok už více než třicet let.
..Samozřejmě originál
Ruším část sbírky.
Koukněte i na další moje aukce:

http://2.bp.blogspot.com/-SdUuLqHhIH0/UcfjQykVhwI/AAAAAAAAjVg/PG8ikLamafU/s1600/morozko+8.jpg

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii