Vládci loutek - Robert A. Heinlein-image

Vládci loutek - Robert A. Heinlein

Datum vložení: 10.5.2015
Zobrazení inzerátu: 225

Předmět byl nabízen za: 165 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Nejprve přišly zprávy o přistání létajícího talíře v Iowě. Potom dorazilo oznámení prohlašující celou věc za podvrh. Konec příběhu. Případ uzavřen.

Až na to, že dva agenti nejtajenější zpravodajské agentury americké vlády z místa přistání zmizeli, aniž podali nějaké hlášení. A ztratili se i další čtyři vyslaní později. Takže se do celé věci zapojil šéf rozvědky a dva jeho nejlepší agenti; zjistili, že probíhá invaze parazitických vetřelců, kteří dokážou pouhým dotykem převzít nad člověkem naprostou kontrolu. Co ví ta osoba, vědí také. Ať už si parazité přejí cokoli, lidé to udělají. A již mají pod kontrolou většinu Iowy.

Jedním z agentů, kteří odhalili pravdu, je Sam Cavanaugh. Bohužel jen krátce předtím, než se ho jeden z vetřelců zmocnil a on začal nedobrovolně pracovat pro útočníky. A právě zjistil, že vysoký úředník na Ministerstvu financí je pod kontrolou mimozemšťanů. Vzhledem k tomu, že Ministerstvo financí má pod sebou Tajnou službu, která chrání prezidenta, je porobení celého národa na dosah ruky.

Souhrn
AutorRobert A. Heinlein
Žánrsci-fi a fantasy
NakladatelstvíNakladatelství Nakladatelství je obchodní jednotka, která má oprávnění vydávat knihy a jiné publikace.Banshies
Počet stranPočet stran Celkový počet stran knihy.240
Rok vydáníRok vydání Uvádí se rok, ve kterém byla kniha uvedena na trh veřejnosti2011
VýrobceBanshies
Rozšířené údaje
JazykJazyk Jazyk knihy, ve kterém je napsána a vydána.český
ISBN978-80-86456-45-4
VazbaVazba Je uveden způsob vázání desek knihy.Pevná s přebalem lesklá
Váha424 gramů

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii