vodní filtr eSpring s přídavným kohoutkem-image

vodní filtr eSpring s přídavným kohoutkem

Datum vložení: 12.3.2014
Zobrazení inzerátu: 8

Předmět byl nabízen za: 5260 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

eSpring

luxusní vodní filtr nejvyšší kvality na našem trhu

Nabízím vynikající vodní filtr eSpring fungující na bázi uhlíku a UV filtru.


Je téměř nový používaný pouze 6 měsíců.


Jedná se luxusní zařízení pro úpravu pitné vody. Vhodné do domácnosti nebo do firmy. Servis není potřeba, mění se pouze filtr 1 za rok nebo po protečení 5000l.

Zařízení je možné připojit k existujícímu kohoutku a nebo může být připojeno rovnou na nový přídavný kohoutek, který je součástí nabídky.

Rozměry š18xv32xh18cm.


Jeho přednosti :

1. Ultrafialové záření ničí více než 99,99% potenciálních vodních bakterií a virů v pitné vodě, které mohou přenášet zárodky nemocí.

2. Zlepšuje průzračnost, chuť a vůni vody, zejména pokud jde o přítomnost chloru.

3. Patentovaný systém pokročilého elektrického monitorování. Přístroj se hlídá sám, není s ním žádná práce, nejsou třeba žádné servisní služby. Je velice pohodlný a bezpečný. Navíc světelné diody nespotřebovávají téměř žádnou energii navíc.

4. Bezdrátová indukční vazba. Mezi elektronickým systémem a vložkou nejsou dráty, nedochází tedy ke korozi a prodlužuje se životnost přístroje.

5. eSpring se zabývá vývojem technologií na úpravu vody od r. 1984. Za tímto výrobkem stojí více než 20 let výzkumů chráněných patenty.

6. Nabízí větší pohodlí než kupované balené vody nebo domácí džbánkové filtry, protože umožňuje získávat vysoce kvalitní vodu přímo z kohoutku.

7. Snadná instalace a jednoduchý provoz. Výměna vložky je potřeba jednou za rok (případně po průtoku 5000 litrů vody). Světelná dioda upozorní, kdy je třeba náhradní filtr vyměnit.

8. eSpring je certifikováno společností NSF a získalo zlatou pečeť Asociace pro kvalitu vody (WQA) pro nejlepší výrobky na úpravu pitné vody.

Účinně odstraňuje více než 140 různých znečišťujících látek, včetně olova a rtuti (více než jiné filtry na bázi uhlíkového filtru). Omezuje výskyt částic tak malých jako 0,2 mikronu. Zlepšuje chuť vody, zbavuje ji zápachu a zanechává ji mnohem průzračnější.

Pořizovací cena: 29.000,- Kč.

Filtr byl používaný pouze 6 měsíců. Prodáváme z důvodu stěhování.

Přeji Vám příjemné dražení. Vydražte si za svou cenu :-)

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii