VÝROBCE FIRMA SANDOW DOPORUČUJE stůl + 6 židlí !-image

VÝROBCE FIRMA SANDOW DOPORUČUJE stůl + 6 židlí !

Datum vložení: 22.5.2014
Zobrazení inzerátu: 15

Předmět byl nabízen za: 8950 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

VÝROBCE FIRMA SANDOW DOPORUČUJE
stůl WENUS-P V + 6 židlí NILO 5AStůl WENUS-P V s rozměry

- délka stolu 160 cm., (po rozložení 200 cm.)

- šířka desky stolu 90 cm., Stolní deska je zhotovena z desky MDF, která je zakočena přírodní dýhou, je rozsouvaný na solidním (potiskovaném) ocelovém vedení,

6 židlí NILO 5A

CELÁ VĚC JE VYROBEN Z BUKOVÉHO DŘEVA.


Komplet je nový, přímo z výroby, je na něj záruka, nievyžaduje montáž, pouze stůl má odšroubované nohy, přišroubování těchto nohou (pomocí šroubů, které jsou součástí dodávky) nevyžaduje velké úsilí.

  • čas realizace dodávky 1-8 týdny. Důležité - Pozor - uváděný čas očekávání na nábytek je orientační a může se měnit v závislosti na vybraném modelu stolu a židlí a na měsíci, ve kterěm byl nákup proveden. My samozřejmě na naší straně ujišt’ujeme, že vynaložíme veškeré úsilí, aby čas očekávání na nábytek byl co nejkratší.
  • 3 roku záruky + bezpečný transport ke klientovi


Vybarviení dřeva a tkaninu čalounění je nutné vybrat ze vzorníku, který je připojen níže.

Pozor ! - Vzory vybarvení prezentované na aukcích niezobrazují zcela kresbau a odstín dřeva. Barvy zobrazované na obrazovce počítače se mohou lišit od skutečných barevných odstínů.


Poslední etapou "zakázku" je fáze, kde musíte uvést barvu vybarvení dřeva a druh čalounění pro již zakoupenou sestavu nábytku. Tyto údaje je nutné předat prostřednictvím písemné zprávy e-mail na adresu.: [email protected] (PREFEROVANA FORMA)Sandow - Arkadiusz Dominik

ul. Budowlanych 13

45-205 Opole
Polska

NIP.: 754-248-42-22

REGON.: 160100648
POKUD MÁTE DOTAZY NAPIŠTE NÁM

e-mail.: [email protected]; [email protected];
tel. +48 77 457 22 12; +48 501 651 641


GRATIS !


Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii