Vzácný trilobit Struveaspis micromma, Chabičov-image

Vzácný trilobit Struveaspis micromma, Chabičov

Datum vložení: 5.10.2013
Zobrazení inzerátu: 323

Předmět byl nabízen za: 599 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

Předmětem aukce je vzorek se vzácným kompletním trilobitem Struveaspis micromma z lokality Chabičov. Stáří devon. Trilobit je dlouhý 35 mm. Trilobit je lepený ze dvou částí, nicméně je kompletní a velmi hezký. Nyní máte příležitost si tímto trilobitem doplnit sbírku, tento trilobit se na lokalitě Chabičov vyskytuje velmi vzácně.

Pokud je cena vydražené položky do 500 CZK bude fosilie odeslaná jako Doporučená zásilka. Při vyšší ceně bude fosilie odeslaná pouze jako cenný balík. Je možné osobní převzetí v Ostravě.

Cena poštovného je uvedena pro zaslání na území České republiky. Způsob platby je uveden pro platbu z České banky. Zahraniční zájemce bude o ceně a způsobu platby informován e-mailem.

Fosilie bude odeslaná po připsání platby na můj bankovní účet. Číslo bankovního účtu bude zasláno výherci e-mailem. Doporučuji přímou platbu na bankovní účet, protože při použití PayU bude fosilie odeslaná, až po převodu platby z PayU na můj bankovní účet. Při osobním převzetí je možné platit hotovostně.

Při vydražení více položek bude jedno poštovné podle celkové hmotnosti a celkové ceny vydražených položek.

Pokud máte jakékoliv dotazy, případně nejasnosti, kontaktujte mě ještě před příhozem.


Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii