WEIDE AUTOMATIK CHRONOGRAF-image

WEIDE AUTOMATIK CHRONOGRAF

Datum vložení: 27.11.2013
Zobrazení inzerátu: 115

Předmět byl nabízen za: 1290 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Kupujte originální hodinky! Prodáváme propracované hodinky WEIDE AUTOMATIK CHRONOGRAF , hodinky jsou vyráběny nejšpičkovější technologií a jde o nejnovější model této firmy. Vodotěsnost je 30m, materiál použitý na výrobu pláště a náramku je pravá leštěná ocel, takže se hodinky neodřou. Sklo je minerální odolné vůči běžnému oděru. Náramek je vybaven bezpečnostní sponou. Hodinky jsou velmi dobře viditelné. Záruka je zvýšená na 3 roky-záruční list, mezinárodní záruční karta a paragon součástí dodávky. Ke všem hodinkám je samozřejmně návod k obsluze a údržbě. Podívejte se i na další naše hodinky weide v našich inzerátech, nebo nabídku rád zašlu emailem. HANITIME PRODEJ A SERVIS HODINEK KONTAKT: . cz VRATISLAV BEJČEK OBVODOVÁ 2, ÚSTÍ NAD LABEM, 40007 - VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH HODINÁŘSKÉHO OBCHODU S 2O-LETOU ZKUŠENOSTÍ. V našem obchodě najdete nejnovější modely náramkových hodinek z osvědčených materialů a s nejspolehlivějšími mechanismy špičkových výrobců. Prodáváme nejnovější kolekce hodinek pro všechny věkové kategorie. Hodinky prodáváme po celé Evropě a to za naší měnu nebo eurech v přepočtu dle aktuálního kurzu. Hodinky lze platit v těchto variantách: DOBÍRKA: Cena poštovného je 120Kč, zboží je pojištěno. Doba dodání 2-5 dnů. PLATBA NA ÚČET: Číslo účtu: 215132828/0300 -Jméno a příjmení Po převodu odesíláme zboží jako pojištěný balíček. Cena je 50Kč. Doba dodání je 2-5dnů po přijetí peněz na účet. DODRŽUJEME VŠECHNY ZÁKONEM STANOVENÁ PRAVIDLA

PODÍVEJTE SE NA DALŠÍ NABÍDKU NAŠICH HODINEK NA AUKROSHOPECH:

WEIDE88.NA.AUKRO.CZ

WWW.WEIDE88.NA.AUKRO.CZ

DALŠÍ NOVÉ NABÍDKY HODINEK:HODINKY WEIDE WH846 - 1HODINKY WEIDE WH844HODINKY WEIDE WH839

HODINKY WEIDE WH1008 - 2LED analogové hodinky WEIDE WH-903 ALED analogové hodinky WEIDE WH-849Analogové LED hodinky Weide WH-903 BJedinečný styl, být nejlepší, to je styl Weide


http://www.weide-watch.cz/shopy/weide.eshop-zdarma.cz/template_ez2/top.jpg

Prestižní výrobce hodinek Weide je mladá a dynamická společnost, známá především v Asii, Japonsku a USA. Působí na trhu již dlouhou řadu let a její základ se eviduje od roku 1990. Zabývá se výrobou a prodejem kvalitních a módních sportovních hodinek.

Pánské hodinky nejsou jen ukazatelem času. Jsou především doplňkem, který dokresluje Vaši osobnost. Pánové, měli byste si proto vždy vybírat hodinky, nejen podle funkcí, ale i podle jejich vzhledu tak, aby se staly součástí vašeho image. Správně zvolené pánské hodinky Vám mohou dodat to pravé charisma, kterým budete působit na své okolí. Pokud hodinky budou ladit s Vašimi pocity, pomohou k dokonalosti i Vám samotným.

Jsou vyrobeny v masívním designu, který si zamilujete. Zaručeně potěší a uspokojí byznysmana stejně tak, jako módně založeného muže svým klasickým retro vzhledem.

Weide pokračuje v tradici vyrábění luxusních řemeslně vyráběných hodinek hodících se pro všechny typy mužů.

Pro svůj design, který dokáže podtrhnout individualitu, si je oblíbilo mnoho vrcholových sportovců a světově známých celebrit. Hodinky Weide budou vždy symbolizovat kreativitu, inovaci a dynamické myšlení, protože se učí z minulosti, ale zároveň nezapomínají na budoucnost.

Weide řada sportovních hodinek je mezinárodní high-end značky s jedinečným stylem, výborným zpracováním a s chutí neustálé inovace.

Společnost se drží obchodní filozofie "být nejlepší a stále se zdokonalovat" a snaží se poskytovat svým zákazníkům vysoce kvalitní produkty za dostupné ceny.


Jedinečný styl, být nejlepší, to je styl WeideJedinečný styl, být nejlepší, to je styl WeideJedinečný styl, být nejlepší, to je styl WeideJedinečný styl, být nejlepší, to je styl WeideJedinečný styl, být nejlepší, to je styl WeideJedinečný styl, být nejlepší, to je styl WeideJedinečný styl, být nejlepší, to je styl Weide

NÁŠ E-SHOP:

WWW.WEIDE88.NA.AUKRO.CZ

Guangzhou WEIDE Watch Co, Ltd je jedním z předních podniků integrující výzkum a vývoj, výrobu a prodej luxusních a módních sportovních hodinek v Číně.

Po deseti letech trvalého úsilí, společnost požádala Vysoce kvalitní, sofistikované, a pokročilé technologie, vhodně na náramkové hodinky se spoléhat na moderní model řízení, na základě vynikající moudrostí a vynikající představivost, a podle dynamické poptávky na trhu.

Jsme získat a udržet celkovou spokojenost zákazníků, pokud jde o funkčnost, kvalitu, dodání a cenu. A usilovat o neustálé inovace produktů a zlepšování jakosti s cílem posílit naši konkurenceschopnost.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii