Zahradní houpačka TEVERE čalouněná-image

Zahradní houpačka TEVERE čalouněná

Datum vložení: 22.6.2015
Zobrazení inzerátu: 3

Předmět byl nabízen za: 14999 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Dobrý den, nabízíme tuto zcela novou houpačku za jedinečnou cenu, včetně faktury a záruky. Dopravu zajistíme pomocí kurýra na Vaši adresu.

Luxusní Italská houpačka TEVERE patří opravdu mezi ty největší skvosty, co kdy byly v segmentu zahradních houpaček navrženy a vyrobeny. Vyniká svou neobyčejnou pevností, která je dána masivní konstrukcí kovových profilů. Tyto vlastnosti vyplývají z použitého materiálu a moderních technologií, na základě kterých je tato zahradní houpačka vyráběna. Při výrobě je použit speciálně upravený ocelový materiál o průměru trubek 50 mm pro vysokou tuhost. Povrchová úprava nábytku je provedena komaxitovou barvou. Kovová konstrukce podsedáku a opěradla je pro pohodlnost uživatelů vyplněna zesílenou drátěnou výztuhou.

Masivní čalounění o síle 100 mm plně dokresluje charakter pohodlné luxusní houpačky pro ty nejnáročnější uživatelé, jako třešničkou na dortu jsou k houpačce přiloženy dva masivně polstrované polštáře. Jako speciální nadstandardní výbava je úprava houpačky do lůžkové úpravy, která se provede jednoduchou fixací podsedáku s opěradlem. A to ještě vůbec není všechno, co tato houpačka dokáže. Při lůžkové úpravě si můžete pohodlně nastavit 13 poloh zvednutí podhlavníku a nebo vyvýšení nohou.

Rozkládací houpací lavice pro 3 osoby. Sedák zavěšen na vinutých pružinách. Povrchová úprava je provedena komaxitovou barvou. Vhodná pro zahradní kryté plochy. Nevhodná pro použití ve vlhkém prostředí.

  • Masivní čalounění : ANO
  • Průměr trubek: 50mm
  • Lůžková úprava: ANO
  • Nosnost: 320 kg
  • Hmotnost: 96 kg
 photo fotka4.jpg  photo fotka5.jpg  photo fotka2-3.jpg  photo fotka1-2.jpg  photo fotka3-1.jpg

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii