Základní deska P5W DH Deluxe + wifi karta na desce-image

Základní deska P5W DH Deluxe + wifi karta na desce

Datum vložení: 12.5.2015
Zobrazení inzerátu: 17

Předmět byl nabízen za: 800 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

Čtěte pozorně

Deska je funkční testovaná - zaruka 20 dni na vyskoušení . Upozorňuji piny soket 775 jsou velmi citlivé na poškození -viz foto - na desce jsou v naprostém pořádku ! Při poškození kupujícím záruka pada !

Přidána grafická karta -viz foto - HD2400 PRO -512M 64 - BIT DDR 2

wifi karta netestovaná stav neznámí - nepoužival jsem ji !

Asus P5W DH DLX je profesionální základní deska s čipsetem i975X od firmy Asus. Podporuje různé nové technologie, poskytuje vysoký výkon a především si poradí s dvoujádrovými procesory Intelu. Je postavena na novém čipsetu Intel i975X (což je, podobně jako u i955X, highendová verze). Deska používá Socket T (LGA775) a je určena pro procesory Intel Pentium 4 D v provedení pro tuto patici - včetně podpory pro dvoujádrové procesory Core 2. Podporuje frekvence FSB 1066 nebo 800 MHz. Samozřejmostí je podpora technologie Hyper-Threading, která výrazně zlepšuje multitasking na jednoprocesorových systémech. Další specialitkou tohoto čipsetu je duální paměťové rozhraní, které Vám umožní osadit dvakrát dva sloty celkem až 8 GB DDR-II 800 pamětí. Pro grafické karty jsou k dispozici hned dva sloty rozhraní PCI-E x16(podporující ATI CrossFire), které nabízí, v porovnání s AGP8x, větší přenosové rychlosti. Jako South Bridge je použit obvod Intel ICH7R, který podporuje USB 2.0 rozhraní - k dispozici je 8 portů USB 2.0 (4 přes interní konektor). Navíc zde jsou i 2 porty rozhraní IEEE 1394 Firewire (jeden přes interní konektor). Pro rozšiřující karty lze využít trojici klasických PCI slotů, dále pak dva PCI-E x1 sloty. Integrována je zvuková karta RealTek ALC882M, která zvládá 8-kanálový výstup a podporuje S/PDIF výstup, který je v koaxiální i optické formě vyveden na zadním panelu. Dále jsou integrovány dvě rychlé gigabitové síťové karty a bezdrátová ASUS WiFi-AP Solo karta umožňující fungovat jako softwarový AP. Jeden IDE kanál podporuje Ultra ATA/100 rozhraní. Aby toho nebylo málo, tato deska také podporuje moderní rozhraní Serial ATA 3Gb/s, které nabízí vyšší maximální přenosové rychlosti oproti předchozí verzi - 3 Gb/s. Díky čipsetu s podporou technologie Intel Matrix Storage Technology jsou k dispozici 3 Serial ATA 3Gb/s porty včetně RAID 0, 1, 5. Navíc je na desce ještě další PATA a SATA 3Gb/s řadič - Jmicron JMB363 -, který nabízí další 2 porty pro SATA 3Gb/s pevné disky (z toho jeden externí) a další IDE Ultra ATA kanál. Aby to stále nebylo málo je na desce ještě jeden SATA řadič - Silicon Image 4723 Hardware RAID, který nabízí další 2 porty pro SATA 3Gb/s pevné disky (s možností RAID 1, 0). Celkem tedy k desce můžete připojit až 4 Ultra ATA zařízení a 7 Serial ATA 3Gb/s disků. Technologie PEG Link umožňuje v BIOSu přetaktovat grafickou kartu (grafický čip i paměti) stejným způsobem jako frekvenci procesoru či pamětí. Technologie Precision Tweaker umožňuje detailně nastavit všechny parametry potřebné k přetaktování, včetně násobiče (pokud to ovšem procesor dovolí). Pro méně zkušené (nebo pohodlné) uživatele tu je technologie AI NOS (Non-delay Overclocking System), která upravuje dynamicky upravuje výkon systému podle jeho zatížení. A protože výkonné procesory hodně hřejí, stará se technologie Stack Cool 2 o lepší odvod tepla (na druhou stranu základní desky).

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii