Základní deska ProComp BS61M, Celeron 366 MHz-image

Základní deska ProComp BS61M, Celeron 366 MHz

Datum vložení: 7.12.2013
Zobrazení inzerátu: 74

Předmět byl nabízen za: 1 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

Předmětem aukce je základní deska ProComp BS61Mseries. Deska je určena pro procesory Pentium II a Celeron (socket 370, až 100 MHz FSB), je osazena 3 sloty DIMM (až 100 MHz, max. 384 MB RAM), 2x ATA66, 2 sloty ISA, 3 sloty PCI, dále disponuje 2x USB 1.1, paralelním portem (LPT), 2 sériovými porty (COM; 1 vyveden vzadu, druhý má vývod na desce), dále je na desce integrovaná zvuková a grafická karta.

Součástí aukce je i procesor (osazený na desce) - je to Celeron 366 MHz. Paměť není osazena, ale trochu se doma porozhlédnu a v případě zájmu bych určitě aspoň 64 MB nebo možná i víc našel a přidal jako bonus. Dále přidám v případě zájmu "kšandu" pro vyvedení druhého sériového portu z desky - pokud se mi podaří ji najít, tak přímo originální, co byla k desce. Rovněž mohu při zájmu přidat nějaké IDE/FDD kabely a ventilátor na procesor (80mm nebo menší - asi 50 mm - přímo na chladič, pasivně by se při plné zátěži asi neuchladil). Dále přidám originální manuál a CD s ovladači. Desku jsem dřív bez problémů používal v domácím serveru, pak jsem provedl upgrade na desku s PIII (je v jiné aukci). Od té doby mi ležela v krabici a nyní jsem ji nezkoušel.

Odkaz na podrobný manuál v PDF zde: http://www.cacgroup.cz/podpora/ftp/Komponenty%20PC/MAINBOAR/ProComp/BS61M/bs61m.pdf

Dodatek 16. 7. 2014: Desku jsem zběžně otestoval (zkusil zapnout, vlézt do nastavení BIOSu a projet několik průchodů programem Memtest86+ na testování paměti), na první pohled vypadá v pořádku. Na chladič jsem nanesl novou vrstvu teplovodivé pasty; na uchlazení procesoru v rozumných mezích bude vhodné přidat ventilátor (pokud budete chtít, nějaký tu najdu).

V vystavuji (nejen) různý jiný hardware po domácím úklidu, třeba Vás tam něco zaujme :-). Před přihozením si prosím přečtěte stránku . Děkuji a přeji příjemnou aukci!

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii