Zákon o rodině - Komentář a předpisy souvisící - Milan Holub-image

Zákon o rodině - Komentář a předpisy souvisící - Milan Holub

Datum vložení: 2.5.2015
Zobrazení inzerátu: 6

Předmět byl nabízen za: 414 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Milan Holub : ZÁKON O RODINĚ

Nové vydání přináší aktualizované úplné znění zákona o rodině podle stavu k 1. září 2007. Každé ustanovení titulního zákona je opatřeno zevrubným, praxí prověřeným komentářem, použitelnou judikaturou a výběrem z dostupné literatury. Toto vydání reaguje kromě přímých novel titulního zákona (např. zákona o registrovaném partnerství) zejména na přijetí nových zákonů v oblasti sociálního zabezpečení. Novinkou je např. institut pěstounské péče na přechodnou dobu nebo domněnka otcovství v případě asistované reprodukce.

V části věnované souvisícím předpisům jsou uvedeny zákony a prováděcí předpisy, které doplňují komplexní pohled na rodinné právo: zákony o sociálně-právní ochraně dětí, o matrikách, jménu a příjmení, o výkonu ústavní výchovy a ochranné výchovy, o státní sociální podpoře, a také nařízení Rady (ES) o příslušnosti a uznávání a výkonu rozhodnutí ve věcech manželských a ve věcech rodičovské odpovědnosti. V závěru knihy jsou otištěny mezinárodní smlouvy, které upravují některé otázky rodinného práva (práva dítěte, mezinárodní osvojení).

Kniha je nepostradatelnou pomůckou pro soudce, advokáty, sociální pracovníky a další odborníky, kteří přicházejí s rodinněprávní problematikou do styku, ale odpovědi na své otázky v ní najdou i zájemci z řad široké veřejnosti.

Souhrn
AutorMilan Holub
Žánrnaučná
NakladatelstvíNakladatelství Nakladatelství je obchodní jednotka, která má oprávnění vydávat knihy a jiné publikace.Linde
Počet stranPočet stran Celkový počet stran knihy.752
Rok vydáníRok vydání Uvádí se rok, ve kterém byla kniha uvedena na trh veřejnosti2007
VýrobceLINDE
Rozšířené údaje
JazykJazyk Jazyk knihy, ve kterém je napsána a vydána.český
ISBN80-7201-668-6
VazbaVazba Je uveden způsob vázání desek knihy.Pevná bez přebalu lesklá

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii