zánovní CD přehravač Technics SL-PG590 vítěz testů-image

zánovní CD přehravač Technics SL-PG590 vítěz testů

Datum vložení: 19.6.2015
Zobrazení inzerátu: 182

Předmět byl nabízen za: 1990 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

TECHNICS SL-PG590

CD player

dobrý den, předmětem inzerátu je tento velmi povedený model, ve stavu blízkém stavu nového kusu, minimálně hraný, přístroj s originálním dálk. ovladačem po prvním majiteli (nekuřák, bezprašné prostřědí, což je u podobných strojů životně důležité. Možná vzpomenete na test CD přehravačů do 10tis kč v časopise Stereo Video, kde nižší model SL-PG490 vyhrál mezi jinými (m.j. Sony, Yamaha, Kenwood atp) a získal ocenění "vítěz testu".

stav: technický stav plně funkční, LCD display krystalicky čistý bez závoje, všechny pixely 100% kontrast, kosmetický stav výborný až jakonový (viz foto, detaily ev telefonicky)

kupující obdrží: Technics SL-PG590, originální dálk. ovladač; jako vždy prodej bez záruky, zato však s doživotní servisní podporou pro Váš klidný spánek!

kup teď = poštovné zdarma

pokud Vás tento inzerát zaujal nebo zvažujete případnou koupi, prosím nakoukněte také krátce na stránku "o mně" (podmínky prodeje, malá hifi-poradna s pojednáním o hifi vůbec, zde odkaz ) nebo v případě dotazů volejte tel: 604 798 432 (preferuji rychlé jednání)

omlouvám se, ale v zájmu oboustranné spokojenosti a maximální korektnosti neakceptuji příhozy bez předešlého shlédnutí nabízeného předmětu nebo alespoň jiné, nejl. telefonické dohody předem

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii