Závaží na ruce a nohy 2x4kg PF-P508-image

Závaží na ruce a nohy 2x4kg PF-P508

Datum vložení: 24.9.2013
Zobrazení inzerátu: 595

Předmět byl nabízen za: 384 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

kurýr PPL

374 099 703 / 0300
ČSOB OSTRAVA

Po - Pá : 9,00 - 17,00
HOT - LINE
553 / 768 167
e-mail : [email protected]

AG SPORT
Na Břížku 391
747 66
Ostrava-Dolní Lhota

Vítejte na Aukci AG SPORT
METEOR - Závaží na ruce a na nohy 2×4kg

nahled
Rozměry produktu

Specifikace

ModelPF-P508
Váha2×4kg

Samotné závaží disponuje perfektní podobou, jedná se o pás, který lze snadno upnout na ruce i na nohy. Závaží není tvořeno žádným nepříjemným materiálem s ostrými hranami, ale naopak, je vyplněno pískem, který se dokonale přizpůsobí tvaru končetiny. Pás se závažím může být upnutý i velmi pevně a přesto vás nebude tlačit. Aby byl pás snadno nastavitelný, tak je jeho zapínání prostřednictvím suchého zipu. Lze ho tedy, v případě únavy, kdykoliv odepnout a zase zapnout, až bude potřeba.

nahled

Detail

Náhled detailu 1

Pohybové aktivity jsou velmi dobré na zlepšení fyzické kondice, mnohdy je ovšem velmi těžké si vymezit čas na cvičení kondice a posilování zároveň. Závaží na ruce ovšem představují dokonalou cvičební pomůcku, při které může být každý pohyb i posilováním.

Náhled detailu 2

Upínání závaží je natolik pevné, že vám nespadne ani při intenzivním pohybu. Celé závaží má příjemný nylonový povrch, který zaručí, že se na místě dotyku kůže nepodráždí. Závaží si lze vybírat v provedení červené a šedé barvy.

Náhled detailu 3

Závaží si našlo velkou oblibu především u běžců, cyklistů a boxerů. Běžci i cyklisté si díky závaží výrazně posílí nohy, které si zvyknou na větší zátěž. Jestliže dojde při běhu k únavě, tak si lze závaží vždy odepnout a nasadit si ho na zápěstí, následně si nohy odpočinou a posilována bude horní část těla. Stejně kvalitního efektu lze dosáhnout při boxu, fitboxu, zumbě i při dalších pohybových sportech.

Náhled detailu 3

Zátěž se nejčastěji upíná přímo za zápěstí nebo na oblast kotníků. Jedná se o ty nejideálnější místa. Pokud je připnut na zápěstí, tak posiluje celou paži, tedy svaly na předloktí, bicepsy, tricepsy i celý ramenní pletenec. Jestliže se připevní na nohy, tak výrazným způsobem zpevní bérce, lýtkové, holenní i stehenní svaly a svaly na hýždích.

Díky závaží už nebudou svaly stále ochablé, ale dojde jejich zpevnění. Nejideálnější využití najdou závaží, pokud se využijí pro běžné sportovní i nesportovní aktivity.

100% Jistota

Předkládáme Vám dílo mnoha testů i výpočtů, předkládáme dosvědčení sportovců i tisíce hodin práce na kvalitě zařízení a na řešení, které potřebují všichni začátečníci a zainteresovaní.


Získejte jistotu, že lidé, od kterých obdržíte zařízení, jsou profesionálové, které těší to, co dělají. Jsou to lidé, kteří se nezajímají jen o prodej, ale především o to, aby dávali radost dodáváním zařízení, na které budete hrdí. Na nás se můžete spolehnout.

©Čti více

STOP

Obsah nesmí být kopírován v celku nebo z části, kopírováním porušujete vlastnická práva.

Komerční využití našeho grafického materiálu bude mít za následek ochranu našich výrobků všemi možnými právními prostředky.

Buďte čestní, hrajte fair play.

Záruka

Při nakupování zboží v našem obchodě máš 100% jistotu záruky na dlouhou dobu. Veškeré zařízení má záruku 24 měsíců . Po dvou letech můžeš být i tak klidný, protože garantujeme doživotní servis.

Kup teď

METEOR-Závaží na ruce a na nohy 2×4kg

ModelPF-P508
Váha2×4kg
nahled
AG SPORT
Na Břížku 391
747 66
Ostrava-Dolní Lhota

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii