Ženatý se závazky - všechny DVD!-image

Ženatý se závazky - všechny DVD!

Datum vložení: 4.9.2015
Zobrazení inzerátu: 161

Předmět byl nabízen za: 800 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

ŽENATÝ SE ZÁVAZKY - KOMPLETNÍ SBÍRKA

Ženatý se závazky (Married. with Children) je americká televizní situační komedie (sitcom). 261 epizod (zahrnuty jsou úplně všechny odvysílané díly) jsou rozděleny do 11ti sérií.

Sitcom sleduje příhody muže jménem Al Bunda (anglicky Al Bundy), kdysi na střední škole slavného hráče amerického fotbalu (udělal 4 touchdowny během jednoho zápasu), v současnosti chudého prodavače bot. Jeho žena Peggy nosí šaty a účes ze šedesátých let, má zvláštní chůzi, zato postrádá vzdělání. Jejich dcera Kelly je atraktivní, promiskuitní a hloupá blondýnka. Jejich syn Bud je chytrý, ale neoblíbený, zato zkouší „sbalit“ všechny dívky kolem. Bundovi mají snobské sousedy, Steva a Marcy Rhodesovy (později Marcy a jejího druhého manžela Jeffersona D'Arcyho). Většina epizod se soustřeďuje na Ala, jeho neschopnost a neštěstí.

Celá sbírka obsahuje celkem 88 dílů tohoto seriálu ( díly 1. - 88. v 11ti boxech po 8 DVD). Sbírka je kompletní a DVD jsou nepoškozené.

POŘIZOVACÍ CENA CELÉ SBÍRKY BYLA CCA 2200 Kč!

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii