Značkové sluchátka KOSS-UR20--image

Značkové sluchátka KOSS-UR20-

Datum vložení: 27.6.2015
Zobrazení inzerátu: 139

Předmět byl nabízen za: 455 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

Nové luxusní značkové sluchátka KOSS UR 20,originál!

Popis-


12.00

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE

Model UR/20 se těší pro svůj vynikající poměr cena/výkon velmi velké oblibě a již brzo po svém uvedení na trh se stal jedním z nejprodávanějších modelů společnosti Koss. Velmi kvalitní a pevná konstrukce, velké koženkové náušníky s jemným polstrováním a v neposlední řadě velmi dobrý zvukový přednes jsou atributy, které dělají tato sluchátka jasnými favority ve své cenové kategorii. Velké naušníky o rozměrech 11×6 cm jsou velmi jemné a příjemně přiléhají k hlavě. Již ony samot né jsou zodpověné za velmi povedený zvuk. Praktický hlavový most je konstruován pro maximalní odolnost a pružnost a tak se ani při jeho větším zatížení nemusíte bát jeho prasknutí. UR/20 jsou velmi zdařilým kouskem, který snese i přes své rozměry maximální nasazení za každých podmínek.

Typ sluchátek: uzavřená Provedení sluchátek: s obroučkou přes hlavu Typ přenosu: kabelový Délka přívodního kabelu (m): 2.5 Kmitočtový rozsah od (Hz): 30 Kmitočtový rozsah do (Hz): 20000 Citlivost (dB): 97 Ovládání hlasitosti : nemá ovládání hlasitosti Typ konektoru: jack 3,5mm; jack 6,3mm Provedení výrobku: černá barva Velké, měkké, koženkové náušníky. Robustní kabel. Model vhodný i pro náročnější provoz. Oblíbený i mezi DJs.

939,-Kč
(cena v eshopu s DPH)
776,-Kč
(cena v eshopu bez DPH)
1199,-Kč
(doporučená cena)

Mrkněte i na mé ostatní značkové aukce,spousta zajímavých věcí za super ceny!Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii